Kas yra trečia pagal populiarumą invazinė kosmetinė chirurgija, tiesiai už krūtų padidinimo ir riebalų nusiurbimo? Jei atspėtumėte rinoplastiką (dar žinomą kaip nosies operacija), būtumėte teisūs. Šiomis dienomis tai labai paplitusi operacija ir puiki galimybė tiems, kuriems jų nesimetriška nosis kėlė diskomfortą. Nosies operacija gali pasinaudoti bet kuris, tiek didelis, tiek mažas. Tačiau verta paminėti, kad nosies operacija daroma ne vien dėl estetikos, tai gali būti ir rimtesniu kvėpavimo sutrikimų, kuriuos reikia šalinti nosies operacijos pagalba.

Nosies operacija yra svarbus žingsnis, kurį turite atlikti atsakingai ir apgalvotai. Pirmiausia pasvarstykite ar tikrai tam esate pasirengę, jei taip, tuomet atlikite namų darbus, apie įstaigą, kurioje norite tokią operaciją atlikti. Šiai dienai mes turime nemažai pasirinkimų, įvairiausiuose miestuose yra įsteigtos grožio klinikos, kuriose dirba kompetentingi chirurgai ir puikiai išmano savo darbą. Tad jei esate pasirengę pakeisti savo išvaizdą ir nosį, plastinės chirurgijos komanda padės jums pasiekti norimus rezultatus.

Nosies darbo pagrindai. Nors pirmiausia galvojama apie kosmetinę procedūrą, daugelis nosies darbų turi medicininį pagrindą. Pacientai, turintys nukrypusią pertvarą arba dėl sužeidimo, gali apsvarstyti nosies operaciją, kad atidarytų ar ištiesintų kvėpavimo takus, todėl kvėpavimas būtų daug lengvesnis. Daugelis šių pacientų taip pat pasirinks kosmetikos procedūras. Tad kiekvienas galime turėti savo tobulą nosį, nepaisant to ar jai reikia medicininio gydymo ar kosmetinio. Žinoma, dauguma nosies darbų yra kosmetiniai. Pagrindinis kosmetinio nosies darbo tikslas yra subalansuoti nosį su kitais veido bruožais. Kai kurios iš labiausiai paplitusių procedūrų yra nelygumų taisymas, plačios nosies susiaurėjimas ar nosies galiuko sutrumpinimas. Visos nosies darbo operacijos užbaigiamos strategiškai pašalinant ar pridedant kremzlę – jungiamąjį audinį, kuris sudaro didžiąją nosies dalį. Galutinis rezultatas turėtų pagerinti nosies išvaizdą iš priekio, šono ar abiejų.