Pradėdami paieškas sužadėtuvių žiedų, pirmiausia nustatykite savo biudžeto rėžius, nusprendę dėl biudžeto dydžio, žinosite savo galimybes, nuspręsite kokio metalo, prabos, deimanto ir tuomet jums tinkamiausia kaina pasirinksit papuošalą. Svarbiausia kad tiktų jums ir patiktų jūsų būsimai sužadėtinei, atkreipkite dėmesį į merginos turimus papuošalus, sužinosite koks metalas jai patinka, kokį stilių mergina mėgsta, jeigu sunku atpažinti jos skonį, rinkites klasikinį žiedą, kuris patiks kiekvienai merginai.

Kokį metalą pasirinkti?

Geltonas auksas yra tradicinis pasirinkimas, daugelis renkasi batąjį metalą, jis yra patvaresnis už geltoną auksą mažiau linkęs įbrėžimams. Jeigu jūsų mergina mėgsta modernizmą, tuomet turėtų patikti rožinis auksas arba baltos  spalvos platina. Platina yra kietesnė ir nesukelia alergijos.

Deimantas ar brangakmenis

Sužadėtuvių žiedai dažniausiai pasirenkami su deimantais, tačiau gali būti ir su kitais brangakmeniais, pavyzdžiui: su smaragdais rubinais ar safirais. Jeigu pasirinkote klasikinį žiedą su deimantu, atkreipkite dėmesį į karatus, nes deimantai matuojami karatais, dažniausiai pasirenkami 0,1 karato deimantai. Deimanto forma taip pat labai svarbi, didžiausią paklausą turi apvalios formos, jie  suteikia ryškų blizgesį. Sužadėtuvių žiedo paieškos vyksta jums svarbiu gyvenimo laikotarpiu, todėl šioms paieškoms skirkite daug laiko ir fantazijos.

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Klasikinį stilių mėgstatys klientai dažniausiai renkasi geltono aukso, gali būti iš balto ir raudono aukso, puoštu briliantu, kvadratinės, stačiakampės arba ovalios formos.  Žiedas su briliantu primena mažytę, spindinčią karūną, parinktas pagal moters charakterį ir pasikonsultavus su juvelyru.  Moterys, kurios mėgsta paprastumą, visada tiks klasikiniai sužadėtuvių žiedai, tokie  žiedai  irgi yra prabangūs, gražiai atrodo ant rankos.

Modernūs sužadėtuvių žiedai

Modernūs sužadėtuvių žiedai dėl savo ryškių bruožų išsiskiria iš kitų žiedų. Jie gaminami tiek  iš vienspalvio metalo tiek iš dvispalvio metalo išdailinti ornametrais rėmelyje ar nusagstytais mažyčiais briliantais tai suteikia prabangos, modernumo pojūtį, o centrinis briliantais visada atrodo ispūdingai. Modernūs sužadėtuvių žiedai nuo klasikinių skiriasi briliantų skaičiumi. Klasikiniai modeliai turi tik vieną centrinį deimantą, tuo tarpu modernūs žiedai turi vieną pagrindinį deimantą ir daug  mažų rėmelyje.