Sausa veido oda dažniausiai pasižymi plonumu, jos nevargina itin puikiai matomos poros, tačiau labai dažnai pastebimas pleiskanojimas, raudonis, kuris kartais gali atsirasti net ir nuo temperatūrų kaitos. Didžiausia bėda ta, kad sausa oda yra linkusi raukšlėtis, todėl tokios odos savininkės pirmosios susiduria su atsiradusiomis raukšlelėmis, taip pat tokią odą gali niežėti, o ir makiažas ne visuomet atrodo dailiai, jei naudojamos netinkamos priemonės.

Kartais gali atrodyti, kad įtikti tokiai odai yra sunku, nes ne visos priemonės gali suteikti tokį drėkinimą kokio reikia. Ypač su šia problema susiduriama žiemos metu, kai net trumpas pasivaikščiojimas lauke gali paskatinti dar didesnį veido odos išsausėjimą. Taigi, kaip pasirūpinti sausa veido oda?

Naudokite drėkinamuosius serumus

Serumai yra didelės koncentracijos produktas, kuriame yra kur kas daugiau aktyvių ingredientų nei kituose odos priežiūros priemonėse. Be abejonės, tokie produktai tikrai neatstoja veidų kremų, tačiau gali būti puikus būdas pagerinti odos būklę. Dažnai serumai būna papildyti vitaminais, antioksidantais, rūgštimis, peptidais ir daugeliu kitų komponentų, kurie veikia tam tikrą odos problemą.

Sausai odai labai padėti gali hialurono rūgštis, todėl prieš tepant veido odą kremu, verta ją patepti serumu ir leisti jam šiek tiek susigerti. Būtina nepamiršti, kad ir veido kremai turi būti naudingos sudėties tam, kad būtų galima džiaugtis geriausiais rezultatais. Juos rinktis irgi reikia pagal odos tipą, turimas problemas ir norimą efektą.

Kaip pasirinkti kremą?

Kaip minėta, sausai odai gali būti labai naudingos priemonės su hialurono rūgštimi, todėl jei naudojamas ne hialurono serumas, galima pasirinkti veido kremą su šiuo komponentu. Iš esmės, rekomenduojama serumus ir kremus derinti taip, kad būtų gaunama kuo daugiau naudingų medžiagų ir vitaminų. Svarbiausia kremo sudėtyje ieškoti tokių puikių ingredientų kaip vitaminas C, vitaminas E, pantenolis, keramidai bei glicerinas.

Labai naudingi gali būti ir kai kurie natūralūs aliejai, kurie aprūpina maitinimu ir apsaugo ją nuo aplinkos veiksnių. Sausai odai gali būti naudingi veido kremai su simondsijų, sviestemedžio, alyvuogių aliejais. Prieš einant miegoti, rekomenduojama visuomet rinktis riebesnį kremą, nes būtent naktį oda regeneruojasi efektyviausiai. Tinkamos priemonės padeda odai atsigauti, o geras drėkinimas užtikrins, kad su raukšlelėmis nereikės susidurti anksčiau laiko.