Robotai siurbliai palaiko santykinai švarius daiktus, todėl jums nereikia tempti sunkaus dulkių siurblio kiekvieną kartą, kai riešutų dubuo nukrenta ant grindų. Na, o geriausi robotiniai dulkių siurbliai leidžia visiškai perduoti šią užduotį kitiems asmenims, palikdami ką nors, ant ko galite atsistoti. Jei tai darote, gali būti, kad nėra prasmės turėti robotą dulkių siurblį, kuris gali išvalyti tik vieną jūsų namų aukštą be jūsų pagalbos.

Automatizuotas procesas

 

Idealiu atveju jūs automatizuosite savo roboto dulkių siurblio valymo ciklus, niekada apie tai negalvodami, o vėliau kiekvieną dieną grįšite namo į švarius namus. Jei esate toks, kuris niekada anksčiau nesisiurbė, mažasis roboto padėjėjas tikrai gali išlaikyti jūsų grindis švaresnes nei dabar, nepajudindamas nė piršto. Galite apsvarstyti galimybę įsigyti robotą siurblį kasdieniams naminių gyvūnėlių plaukams ir kitai netvarkai ant grindų – darbas, kuriam naudojant įprastą siurblį prireiktų daug daugiau laiko ir pastangų; bet tai kainuoja. Deja, joks robotas dulkių siurblys negalės keliauti aukštyn ar žemyn, todėl jums reikės kelių robotų dulkių siurblių, nebent norite juos perkelti.

 

 

 

Naudoju savo robotą dulkių siurblį taip, kad padedu jį į nešvariausią patalpą, kuri yra mano virtuvė-valgomasis, o tada išvalau viršutinį aukštą rankomis arba perkeliau į viršų porą dienų kas dvi arba Trys savaitės. Jei gyvenate namuose su keliais mažais vaikais ar naminiais gyvūnais ir turite tokią problemą, tikėtina, kad jūsų robotas dulkių siurblys pritraukia nešvarumus valydamas. Be to, robotų dulkių siurbliuose paprastai yra mažesnės talpos šiukšliadėžės nei geresniuose dulkių siurbliuose, todėl pastebėsite, kad juos ištuštinate dažniau.

Elektros sąnaudos

 

Naudojant bet kokį metodą, siurblys judės per jūsų kambarį, dažnai vadovaudamasis loginiu modeliu, užtikrinant, kad kiekvienas kilimo ar kietų grindų colis būtų išvalytas. Abiem atvejais robotas dulkių siurblys naudoja surinktus duomenis ir informaciją iš kitų jutiklių, kad pradinio valymo metu lėtai sudarytų patalpos žemėlapį. Ankstyvieji dulkių siurbliai robotai naudojo atsitiktinę schemą, kaip ir ši, didžiajai daliai savo valymo, tačiau naujesni modeliai efektyviai renka visus valymo proceso metu surinktus duomenis ir nustato optimaliausius maršrutus jūsų namuose.

 

 

 

Kai kurie sugeria dulkes ir šiukšles geriau nei naminių gyvūnėlių plaukai, o kiti gali geriau veikti ant kietmedžio grindų nei kiliminė danga. Geras siurblys robotas gali puikiai atlikti kassavaitinę priežiūrą, surinkdamas didžiąją dalį dulkių ir šiukšlių, tačiau norint atlikti gilesnį valymą, ypač sunkiai pašalinamas šiukšles, pvz., naminių gyvūnėlių plaukus, kurie įstrigo ant kiliminės dangos, turėsite pasižiūrėti. kitur.

 

 Užbaigiant

 

Vidutiniškai robotai dulkių siurbliai gali valyti iki pusantros valandos, o kai kurie aukštesnės klasės modeliai – iki dviejų valandų. Kaip minėjome, robotų dulkių siurbliai yra maitinami įkraunamų baterijų ir siūlo nuo vienos iki trijų valandų valymo laiką, priklausomai nuo pasirinkto valymo nustatymo. Dulkių siurbliai robotai puikiai tinka kasdieniam namų tvarkymui – renkant beglobius šiukšles, kačių kraiką, visų rūšių plaukus, dulkių zuikius ir viską, kas atsiduria ant grindų. Plačiau Neatsvor.lt.