Paprastieji paspirtukai tinka norintiems paprasto, ramaus pasivažinėjimo. Paaugliams ir jauniems žmonėms, kuriems paspirtukas yra pramoga ir asmeninis transportas, taip pat suaugusiesiems, norintiems išlaikyti tonusą ir paspirtuką naudoti kaip aplinkai nekenksmingą transporto priemonę.

Paspirtukai kuriami atsižvelgiant į maksimalius būsimo savininko poreikius. Pavyzdžiui, yra modelių, kurių ratų skersmuo yra skirtingas – specialiai skirtas važiuoti skirtingais paviršiais ir padidinti smūgių absorbciją.

Kai kuriuose modeliuose yra rankiniai stabdžiai. Didelis dėmesys skiriamas paspirtukų dizainui: gaminami specialūs subtilūs modeliai mergaitėms, ryškūs motoroleriai paaugliams, santūrūs suaugusiems https://www.bikko.lt/paspirtukai/

Pagrindinis miesto paspirtukų bruožas yra dideli ratai, kurių skersmuo yra nuo 150 iki 250 mm: jie suteikia didelį judėjimo greitį ir leidžia įveikti mažus asfalto, plytelių, bortelių ir negilių skylių įtrūkimus. Miesto paspirtukas nėra tinkamas važiuoti bekele ir atlikti triukus – tai labai sutrumpina jo tarnavimo laiką, sugadina ratus.
Dauguma miesto modelių yra sulankstomi, todėl juos galima lengvai transportuoti viešuoju transportu arba automobilio bagažinėje. Tokie paspirtukai taip pat gali būti komplektuojami su papildomais rankiniais stabdžiais, amortizatoriais, laipteliu ir krepšeliu smulkiems daiktams.

Profesionalūs paspirtukai yra skirti tiems, kurie rimtai užsiima šia sporto šaka. Jie sukurti atsižvelgiant į triukus, yra ypač patvarūs ir dažnai kuriami pasitelkiant žinomus profesionalius sportininkus. Beje, profesionalių motorolerių stovėjimo dalis yra padengtas kieta oda, suteikiančia sukibimą su padu. Kiekviena profesionalaus modelio detalė sukurta didesniam patvarumui ir patogumui: specialūs guoliai, patentuoti stabdžiai, ratai iš aukštos kokybės aliuminio ir poliuretano, guminės rankenos.

Tiems, kuriems rūpi kasdien įveikti didelius atstumus, patartina rinktis elektrinį paspirtuką. Tai ekologiškiausia priemonė pasiekti reikiamą tašką mieste ir už jo ribų. Jis manevringas, saugus ir stabilus, mažiausias triukšmo lygis vairuojant, o svarbiausią tokį paspirtuką gali valdyti kiekvienas.