Vargstantiems su kredito įmokų mokėjimu siūloma nevengti domėtis skolų mažinimo galimybėmis. Paskolų refinansavimas internetu yra viena iš tų galimybių. Jos dėka asmuo gali mokėti mažesnes mėnesio įmokas. Refinansavimo atveju kreditoriai siūlo daug mažesnes palūkanas, o taip pat sudaro sąlygas turimas skolas grąžinti per ilgesį laikotarpį. Tas ilgesnis laikotarpis parenkamas dėl to, kad dėl jo sumažėtų palūkanų bei įmokų sumos. Jeigu asmuo pasirenka ilgesnį grąžinimo terminą, tai logiška, kad dėl to sumažėja ir metinės palūkanos. Jeigu jūsų tikslas yra tik įmokų sumažinimas, tai paskolų refinansavimą turėtumėte išbandyti pirmiausiai, nes tai vienas iš lengvesnių būdų mažinti įsiskolinimus.

Paskolų refinansavimas internetu atliekamas labai greitai.

Kaip jau žinote – paskolas internetu gauti galima vos per keliolika minučių. Tačiau reikėtų žinoti, kad ir refinansavimo kreditai dabar išduodami labai greitai. Juos jūs gauti galite vos per pusvalandį. Tiesa, reikėtų pabrėžti, kad refinansavimo kreditai dažniausiai pervedami seniems kreditoriams, jog besiskolinantis asmuo nesugalvotų tų pinigų panaudoti kažkokiems kitiems tikslams. Refinansavimo atveju reikia skirti kiek daugiau laiko – kreditoriams tenka įvertinti asmens padėtį.

Kuomet asmuo pateikia refinansavimo paraišką, tada jam lieka laukti kol naujas kreditorius įvertins jo padėtį ir peržiūrės esamus įsipareigojimus. Kreditoriams labai svarbu, jog refinansavimo paslauga norintis pasinaudoti asmuo būtų mokus ir jokiu būdu nebūtų vėluojantis mokėti įmokų seniems kreditoriams ar kažkokiems kitiems paslaugų teikėjams. Jeigu jūs skolas refinansuojate jau būdami skolininkų sąrašuose, tai tikėtina, kad niekas norės perimti jūsų įsipareigojimų – kreditoriai pabrėžia, kad jų klientais gali tapti tik laiku mokantys įmokas.

Lietuvoje paskolų refinansavimas internetu atliekamas dažniau nei įprastas finansavimas.

Labai svarbu pabrėžti, kad refinansavimo paskolos netgi dažniau pasirenkamos negu įprasti vartojimo kreditai. Tokia situacija atsirado dėl to, kad refinansavimo paskolos yra pigesnės, nes mat jų palūkanos yra sumažėjusios po paskutinių įstatymų pataisų, kuomet kreditoriai privalėjo nuleisti metinę palūkanų normą. Refinansavimo paskolos yra žymiai pigesnės, todėl dauguma kredito įstaigų tiesiog siekia perimti klientus iš konkurentų siūlydamos geresnes grąžinimo sąlygas.