Ketinate įsigyti pakavimo prekes nemažais kiekiais, tačiau norėtumėte, kad viskas nekainuotų tiek brangiai, kaip pašto skyriuose ar kurjerių tarnybose? Visas pakavimui ir siuntų ruošimui skirtas medžiagas bei priemones jūs pigiau įsigytumėte internetu. Elektroninėje erdvėje galima rasti žymiai didesnį pasirinkimą. El. parduotuvių čia yra tiek daug, jog dėl konkurencijos jos siūlo mažesnes kainas nei fizinės parduotuvės. Tuo labiau, pakavimo prekes internetu naudingiau pirkti yra ir dėl to, kad čia galima rasti ir gamintojus. Kaip žinote, perkant pakavimo priemones iš gamintojų, mokamos daug mažesnė kainos, nes nėra jokio tarpininkavimo mokesčio.

Pakavimo prekes bet kokiu atveju siūloma pirkti ne po kelis vienetus, o didesniais kiekiais.

Būtina žinoti, kad internetinėse parduotuvėse maksimalios pakavimo prekių kainos nustatomos tuomet, jeigu perkama po kelis vienetus. Paprasčiausiai, jums tokių mažų kiekių pirkti neapsimoka, nes vien pristatymo mokestis sudarys gana nemažą sumą. Norint išvengti pristatymo mokesčio bei didesnių prekių antkainių, reikėtų rinktis didesnius prekių kiekius. Pakavimo prekes turėtumėte pirkti ne po keletą vienetų, o rinkiniais/pakuotėmis. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingi kurjeriniai vokai, tai jokiu būdu jų nepirkite po vieną ar kelis. Juos galima įsigyti ir po kelias dešimtis vienetų. Tuomet ir kaina turėtų būti kiek kitokia. Žinoma, mažesnes kainas už didesnius pakavimo prekių kiekius taiko ne visi pardavėjai.

Norintiems pakavimo prekes įsigyti kuo pigiau, reikėtų nepamiršti, kad daugelis el. parduotuvių turi ir fizines prekyvietes. Tokiu atveju jūs galėtumėte vykti tiesiai į vietą ir ten įsigyti visas priemones siuntų pakavimui. Tokiu būdu jūs išvengsite mokesčio už pristatymą. Žinoma, reikėtų prieš tai pasidomėti kokia tvarka galioja atsiimant prekes. Matote, nes visose el. parduotuvėse pateikiami užsakymai paruošiami per kelias minutes, todėl jums būtina pasiteirauti kada būtų viskas paruošta atsiėmimui.

Jeigu jums nuolatos reikalingos pakavimo prekės, tai ieškokite nuolatinio tiekėjo.

Užsiimantiems prekyba ar kažkokia kita veikla, kur nuolatos tenka naudoti pakavimo priemones, siūloma susirasti vieną el. parduotuvę, kurioje visuomet būtų pateikiami visi užsakymai. Tokiais atvejais, kuomet užsakoma daug ir dažnai, galima tikėtis gauti ir lojalumo nuolaidas.