Atėjus karantinui visi daug daugiau laiko praleidžiame namuose. Normalu, kad norisi ir namų jaukumo bei šilumos, kurią idealiai suteikia paprastas židinukas. Dėl esančios situacijos buvome priversti šiek tiek pakeisti savo apsipirkimo įpročius, tad norintiems įsigyti šiuo metu židinį kyla klausimas, kaip tai padaryti. Nesijaudinkite dėl to! Mes galime jums patarti.

Kitoks apsipirkimo būdas
Internetas suteikė mums itin daug galimybių nusipirkti reikiamų prekių išvengiant bereikalingų kaštų ar kontaktavimo. Dabar atėjo metas, kuomet tenka tas galimybes išnaudoti. Jūs ne tik galite tiesiog pirkti savo svajonių židinį, bet imti ir lyginti židinius, jų parametrus ir išsirinkti idealiausią! Tiesiog būdami namuose, patogiai įsitaisę ant sofos, jums patogiu metu. Be to, nereikia rūpintis židinio pristatymu, židiniai atvežami tiesiai pirkėjams į namus. Jums belieka užtikrinti montavimo galimybes, pasirūpinti malkomis ir užsiimti sau svarbiais darbais belaukiant savo židinio!

Kaip išsirinkti internetinę parduotuvę?
Perkant internetu visada iškyla daug klausimų dėl saugumo. Ypač tai aktualu perkantiems internetu pirmą kartą ar pagyvenusio amžiaus žmonėms. Visuomet atkreipkite dėmesį į internetinės parduotuvės adresą. Jei jis įtartinas, nelietuviškas ar sudarytas iš simbolių, verčiau nerizikuokite. Rinkitės tas internetines parduotuves, kurios nekelia abejonių. Taip pat pasidomėkite pirkėjų atsiliepimais, perskaitykite internetinės paruoduvės pirkimo, pristatymo ir grąžinimo taisykles. Na, o jei kyla papildomų klausimų, nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais ir juos išsiaškinkite.

Daugelis Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose miestuose žinomų židinių parduotuvių šiuo laikotarpiu aktyviai prekiauja internete. Jei turite rekomendacijų dėl fizinės parduotuvės, pasidomėkite, ar yra galimybė įsigyti prekes internetu. Labai tikėtina, kad patikimas pardavėjas lanksčiai prisitaikė prie esamų sąlygų ir aptarnauja klientus nuotoliniu būdu.