dovanos valentino dienaiNe paslaptis, kad Valentino diena yra iš tų švenčių, kuomet išleidžiama daug pinigų. Kiekvienas nori nustebti savo antrą pusę ir kalba eina ne tik apie romantišką vakarą, bet ir dovanas. Dovanos Valentino dienai pasirenkamos įvairiai – vieni renkasi tik smulkmenas, o kiti pasirenka daug prabangesnes dovanas. Jeigu esate iš tų, kurie nenori išleisti per daug, bet nenori pasirodyti šykštūs, tiesiog turėtų atsižvelgti į el. parduotuvių pasiūlymus, kurių šiuo metu yra be galo daug. Dovanų idėjų tinklapiai taip pat turi ką pasiūlyti. Ši šventė nėra jau taip smarkiai sukelianti galvos skausmą, nes vis dėlto – kaip nustebti savo antrą pusę galima sužinoti tiesiog pasidomėjus internete.

Kas liečia dovanų pasirinkimą, naudinga žinoti tai, kad kai kurios el. parduotuvės likus mėnesiui iki šios šventės, pradeda kelti kainas. Taip būna ne tik el. parduotuvėse, bet ir prekybos centruose bei kitose vietose. Jeigu norite išleisit kuo mažesnę pinigų sumą, tikėtina, kad dabar kainos bus vienos mažiausių. Aišku, jeigu dovana bus nelabai kuo išsiskirianti, tuomet nežinia ar išleisite daug ar ne. Matote, kainos kyla ir dabar, nes vis dėlto – artėja Kalėdų karštinė, o dabar sutaupyti nori daugelis.

Kalbant apie dovanų pirkimą Valentino dienos proga, verta žinoti, kai kuriose vietose nuolaidos taikomos didesnė vertės pirkiniams. Tai gali būti kažkokia procentinė nuolaida arba nemokamas pristatymas. Bet, jeigu galvojate, kad už kelis eurus pirkdami kažką simboliško galite tikėtis didesnė nuolaidos – klystate. Taip nebūna.

Kiekvienas pardavėjas nustato skirtingus pristatymo mokesčius. Turėkite galvoje, kad dovana Valentino dienai gali būti užsakoma ne tik iš lietuviškų, bet ir užsienyje veikiančių el. parduotuvių. Tai naudinga tiems, kurie neranda norimo daikto lietuviškose parduotuvėse. Turėkite galvoje ir tai, kad užsakant dovanas iš užsienio, pristatymo mokestis išauga. Aišku, kartais už jį neriekia mokėti nieko, bet čia viskas priklausys nuo pardavėjo.

Norintiems įsigyti kuo pigesnes dovanas taip pat nerekomenduojama taikytis į pačias žemiausias kainas nustatančias parduotuves, nes neaišku kokios kokybė prekes tos parduotuvės siūlo.