imoniu pardavimasSiekiant paskatinti verslo plėtrą Lietuvoje, vyriausybė bando imtis įvairiausių priemonių – siūlo metines atostogas pirmą kartą pradedantiems individualią veiklą. Taip pat siūloma įteisinti virtualų adresą įmonėms, o tuo siekiama padėti išvengti didelė biurokratijos tiems, kurie neturi nekilnojamo turto, kuriuo būtų registruojamos naujos įmonės. Pirmuoju atveju naudos nemažai pradedantiems savarankišką veiklą, tačiau antruoju atveju nėra didelės tragedijos ir dabar. Matote, adresus už gana mažą kainą suteikia tam tikros įmonės bei privatūs asmenys. Aiškiau kalbant, yra paslaugų teikėjų, kurie siūlo įmonių registravimo paslaugas, tarp kurių įskaitomas ir adreso suteikimas. Paprastai kalbant, įregistruoti įmonę nėra taip jau sudėtinga – svarbiausia yra pasirinkti tinkamus specialistus, kurie padės viską atlikti.

Kalbant apie šiuos paslaugų teikėjus, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti ką jie siūlo. Kaip jau minėta, jie suteikia ir registracijos adresus už tam tikrą mokestį. Dažniausiai jis siekia vos kelias dešimtis eurų. Tačiau, turėkite galvoje, kad šie specialistai taipogi siūlo ir visas reikalingas konsultacijas įmonių registravimo metu. Paprastai kalbant, jie gali padėti įsteigti norimo tipo įmonę daug pigiau.

Šie paslaugų teikėjai nustato gerokai mažesnius įkainius, nei tektų išleisit patiems registruojant įmones. Tokie specialistai jau yra perpratę teisinę sistemą ir žino kaip viską atlikti daug pigiau ir greičiau. Jeigu jūsų tikslas yra kuo pigiau įteisinti veiklą, bet neturite žinių kaip tai reikia padaryti, tuomet šie paslaugų teikėjai bus kaip tik jums.

Įmonių pardavimas yra viena iš tokių paslaugų teikėjų siūlomų galimybių. Ar verta ja pasinaudoti? -be abejo, kad taip. Matote, tokie paslaugų teikėjai iš anksto registruoja įmones, tačiau jų vardu jokios veiklos nevykdo. Jos registruojamos tam, kad paskui jas parduotų. Tai būtų geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori, jog veikla būtų vykdoma juridinio asmens vardu. Aišku, yra šiokių tokių niuansų, bet jie nėra labai svarbūs.

Turėkite galvoje, kad perkant įmonę iš šių paslaugų teikėjų, adresas bus nustatytas jau iš anksto, o įstatinio kapitalo suma pačioje įmonės banko sąskaitoje – neegzistuos. Dėl tokios priežasties šių įmonių kaina siekia vos nuo kelių šimtų eurų už vieną.