Manote, kad kreditai visiems yra suteikiami labai lengvai ir greitai? Esate girdėję kalbas apie tai, kad net ir visiškai nemokūs asmenys gali pasinaudoti kreditorių teikiamomis paslaugomis? Kaip bebūtų, tokie laikai jau yra praeityje. Mūsų šalyje galiojantys įstatymai seniai yra sugriežtinti, o atitinkamos valstybinės institucijos skiria labai didelį dėmesį kreditorių teikiamų finansinių paslaugų priežiūrai. Tai reiškia, kad kiekvieni kreditoriai visuomet privalo laikytis mūsų šalies įstatymų, kurių pažeidimas numato labai griežtas sankcijas. Visos minėtos priežastys lemia, kad dėl paskolų besikreipiantys asmenys privalo atitikti visas kreditorių taikomas taisykles. Todėl jei ir jūs šiuo metu nusprendėte pasinaudoti paskola, jokiu būdu neturėtumėte skubėti ir kreiptis dėl pirmos pasitaikiusios paskolos. Kur kas svarbiau labai atidžiakreditai visiemsi palyginti jums prieinamus paskolų pasiūlymus ir pasirinkti būtent tą, kuris pasižymi pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Be abejo, kadangi skirtingų paskolų pasiūlymų yra daugybė, tampa akivaizdu, kad naršyti po visų kreditorių tinklalapius galėtų būti pakankamai sudėtinga ir nepatogu. Tuo tarpu, jei vietoje to jūs pasitelktumėte internetinius informacinio pobūdžio tinklalapius, galėtumėte kur kas lengviau atrasti palankiausiomis sąlygomis pasižyminčius paskolų pasiūlymus. Tokiuose tinklalapiuose visuomet yra pateikiami oficialių kreditorių sąrašai, su bazinėmis sąlygomis, pvz., nurodoma minimali ir maksimali paskolos suma, grąžinimo terminas ir palūkanų norma. Vertinant tokią informaciją galima kur kas lengviau nuspręsti, kurie kreditoriai galėtų jums pasiūlyti pačias palankiausias sąlygas, todėl jūs išvengiate bereikalingai didelių laiko sąnaudų.

Suprantama, kad jūs taip pat turėtumėte atitikti kreditorių taikomas sąlygas. Jei norite gauti paskolą, jūs turite būti pilnamečiai asmenys ir jūsų nuolatinė deklaruota gyvenamoji vieta turėtų būti Lietuvoje. Taip pat labai svarbu, kad jūs gautumėte oficialias nuolatines pajamas, o jūsų nenutrūkstamas darbo stažas nebūtų trumpesnis nei keturi mėnesiai. Labai aktualu ir tai, kokie yra jūsų asmeniniai finansiniai įsipareigojimai, kokia yra jūsų asmeninė kredito istorija, šeimyninė padėtis, vaikų skaičius ir kt. Kreditoriai įvertina labai daug skirtingų duomenų ir informacijos, nuo kurios galiausiai priklauso jų pateikiamas atsakymas.