Kalėdinius sveikinimus artimiesiems verta siųsti, nes Kalėdos yra puiki diena, Jezaus Kristaus gimtadienis, svarbus laikotarpis visiems krikščionims. Daugelis iš mūsų yra susipažinę su šios šventės istorija, taip pat su šeima, skiriant vienas kitam dėmesį, šilumą, dovanas ir, žinoma, linksmų kalėdinių atvirukų. Artėjant Kalėdoms, stengiamės pasveikinti visus artimuosius, draugus, gimines, pažįstamus. Ir patys sulaukiame daug sveikinimų. Kažkada laiškas buvo geriausias būdas, vėliau su gimtadieniu buvo sveikinama ir telegramomis, o dabar dažnai sulaukiame SMS žinutės. Standartinė sveikinimo su šv Kalėdomis ir Naujaisiais metais forma buvo atvirukas, tačiau šiuo metu labai daug kas sveikina el. laiškais ar kitomis elektroninėmis komunikavimo priemonėmis. Manoma, kad ateityje bus žmonių, kurie pirmenybę teiks popieriniams atvirukams, pirmiausia dėl to, kad tai išsiskiria unikaliau, taip galima akivaizdžiau pademonstruoti savo pastangas.

Siuntos ir kurjerių paslaugos

Pasinaudoojus paslauga Siusk24.lt, jūsų siuntiniai keliaus nuo durų iki durų, saugiai, greitai į bet kurį pasaulio miestą, bendradarbiaujant su tarptautiniais kurjeriais. Kiekvienas siuntėjas turi galimybę pasinaudoti kainų skaičiuokle, palyginti skirtingų kurjerių siūlomas siuntimo paslaugas bei kainas ir pasirinkti tinkamą pasiūlymą ir užsisakyti siuntimo pristatymo paslaugą. Gautus siuntos dokumentus, per 15-20 min. po siuntos apmokėjimo atsispausdinkite ir priklijuokite aiškiai matomoje pakuotės vietoje. Siunta jums bus pristatyta per 3-5 darbo dienas, skaičiuojant nuo užsakymo dienos. Jūs galite pasirinkti jums patogų siuntos pristatymo adresą ir laiką- kurjeris susisieks su jumis iš anksto ir suderins dėl atvykimo.

Ar klientas turi galimybę sekti siuntos buvimo vietą?

Klientas visada turi galimybę sekti savo siuntos buvimo vietą, visais jos tranzito etapais nuo įteikimo kerjeriui iki pristatymo gavėjui realiu laiku. Nuo pat tos akimirkos, kuomet siunta užregistruojama ir perduodama kurjeriui, DHL sistemoje atsiranda detali informacija apie ją. Taigi ivedus registracijos numerį, atsiveria visi reikiami duomenys. Pagal nurodytą statusą galite suprasti, kokioje būsenoje yra siuntinys ir įvertinti, ar viskas vyksta pagal planą, ar jis gavėją pasieks laiku.