Kurjerių kompanijos yra įmonės, atsakingos už pakuočių, dokumentų ir pašto pristatymą tarp dviejų šalių. Skirtingai nuo valstybinių pašto skyrių, kurjerių pristatymo paslaugas siūlančios įmonės paprastai yra privačios ir siūlo konkurencingesnes paslaugas, pavyzdžiui, siuntinių pristatymas „nuo durų iki durų“ 7 dienas per savaitę, tą pačią dieną ir naktį, o kai kurios netgi gali pasigirti visą parą paslaugomis. Dauguma kurjerių taip pat pasiūlys pilnai stebimas tarptautines pakuočių pristatymo paslaugas į įvairiausias pasaulio vietas https://www.siuskpigiau.lt/ .

Jei pamiršote mylimojo gimtadienį ir kitą dieną reikia pristatyti paketą, arba jums reikia išsiųsti didelę dėžę į kitą valstiją ir reikalauti internetinio stebėjimo ir apsaugos dangčio, kurjerio pristatymo paslauga suteiks jums ramybę, kad jūsų prekė atvyks saugiai ir laiku.

Kaip išsirinkti geriausią kurjerių tarnybą? Nors Lietuvoje yra daug įvairių kurjerių tarnybų, išsirinkti geriausią jums gali būti gana keblu. Kaip nusprendžiate tarp kurjerių tarnybų ir kurios bus tinkamiausios jūsų poreikiams? Trumpas atsakymas – tai priklauso nuo jūsų situacijos. Kurjeris jūsų verslui: pakuočių pristatymo greitis. Kaip el. Prekybos verslo savininkas, jūs žinote, kad pristatymo greitis yra viskas. Jūsų klientas tikisi, kad ta vestuvių dovana bus pristatyta prieš vestuves, o ne po jų. Jei siunčiate svarbius verslo dokumentus, kad užbaigtumėte sandorį, jų nepateikimas laiku gali reikšti, kad sandorį gauna kažkas kitas, o ne jūs. Ar kitą dieną kurjeris galės pristatyti paketą? Kiek užtrunka pristatyti pakuotes šalies viduje ar tarptautiniu mastu? Kaip greitai kurjeris gali pasiimti pakuotę? Kai kurios kurjerių tarnybos pasiima žaibiškai, o kitos dirba tik pirmadienio – penktadienio darbo valandomis. Garantuotas pristatymo laikas yra dar vienas veiksnys, į kurį taip pat reikia atsižvelgti. Tad geriausią sprendimą priimsite jūs, pagal savo poreikius.