Metinė ar mėnesinė automobilio nuoma yra labai panaši į trumpalaikę, tačiau ilgesnės trukmės nuomą. Jei anksčiau buvote išsinuomavę automobilį, nesvarbu, ar tai ilgos atostogos, ar savaitgalio atostogos, jūs jau daug ką žinote apie tai.

Didžiausias privalumas yra tas, kad jei automobilį laikote ilgesnį laiką, nuomos kompanijos paprastai suteikia malonią nuomos kainos nuolaidą.

Paprastai ji yra progresyvi, taigi kuo ilgesnis sutarties laikotarpis, tuo daugiau sutaupote. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime kaip veikia automobilių nuoma bei kokie yra ilgalaikės automobilių nuomos pliusai.

Automobilių nuomos pliusai

Yra tiek daug privalumų, kai išsinuomojate automobilį per mėnesį ar metus, todėl sudėjome sąrašą.

Gera kaina

Vienas pagrindinių automobilio nuomos ilgesniam laikui privalumų, be abejo, yra kaina. Daugeliu atvejų automobilį išsinuomoti mėnesiui yra pigiau nei turėti savo automobilį.

Be to, kad pigiau nei turėti automobilį, jis taip pat gali būti pigesnis nei automobilio nuoma trumpam laikotarpiui.

Taip yra todėl, kad, jei asmuo jau planuoja išsinuomoti šiek tiek ilgesniam trijų savaičių laikotarpiui, pavyzdžiui, automobilio nuoma per mėnesį gali tiksliai kompensuoti aukščiau paminėto tarifo sumažėjimą.

Draudimas, priežiūra bei mokesčiai

Kai nuomojate automobilį nuomos įmonėje, jie, lieka atsakingi už visą biurokratiją, susijusią su automobilio turėjimu: dokumentais, draudimu, priežiūra, mokesčiais. Tai reiškia, kad automobilis lieka su jumis, tarsi kasdien būtų jūsų, tačiau nesijaudindami peržiūrėkite ar yra atnaujinta dokumentacija.

Palankios nuomos sąlygos

Kas mėnesį nuomojančios nuomos kompanijos leidžia jums grąžinti automobilį, kada tik norite. Jei automobilio reikia ilgiau, tai taip pat nėra problema: nuoma gali būti pratęsta tiek, kiek reikia.

Jei norite jį grąžinti anksčiau, tiesiog atkreipkite dėmesį į minimalų laikotarpį: pigiausia mėnesio norma paprastai galioja nuomojant 28 ar daugiau dienų.

Kaip jau minėta pirmiau, jei jums reikia grąžinti automobilį anksčiau, taikomas tarifas bus toks pats, kaip už „įprastą“ nuomą, atsižvelgiant į nuomos vertę sutarties sudarymo dieną.

Aukštas komfortas

Tas naujas automobilio kvapas tikrai geras, tiesa? Jei jums patiks vairavimo skirtingais automobiliais patirtis, jums patiks ir mėnesinė automobilio nuoma. Nuomojantis galimybė visada turėti naują automobilį tampa realybe.

Apsauga

Kadangi automobilis nėra jūsų, tai nėra jūsų pareiga rūpintis draudimu ir jo atnaujinimu bei priežiūra. Jei turite kokių nors problemų dėl automobilio, tiesiog susisiekite su nuomos įmone.

Be to, kas mėnesį nuomojami automobiliai jau turi privalomą pagrindinę apsaugą, kuri užtikrina automobilį sulūžimo atveju, kaip ir nedidelis remontas.

Kam tinka ilgalaikė automobilių nuoma?

Metinė ar mėnesinė automobilio nuoma skirta tiems, kurie nejaučia poreikio turėti savo vardu automobilį. Didėjant bendradarbiavimo ekonomikai, sveikatos ir saugos sumetimais bei paslaugomis, kuriomis siekiama dalytis patirtimi ir net prekėmis, tai yra tendencija, kurią reikia atidžiai stebėti ateinančiais metais.

Jei jums visada patinka turėti naują automobilį ir jį dažnai keisti (pavyzdžiui, kiekvienais metais), ši paslauga jums taip pat gali pasiteisinti! Taip yra todėl, kad automobilio išlaidos ir nusidėvėjimas dažnai yra daug didesni nei mėnesio nuoma.

Ir dar daugiau: nuoma, o ne pirkimas turi pranašumą, kuris dažnai lieka paslėptas. Automobilio pirkimas reiškia, kad jūsų pinigai kurį laiką lieka nejudrūs, net jei po tam tikro laikotarpio nusprendėte jį perparduoti.

Apibendrinant

Straipsnyje trumpai aptarėme kokie yra ilgalaikės automobilių nuomos privalumai bei kokiems žmonėms ji yra puikiausias pasirinkimas.

Daugiau apie ilgalaikę automobilių nuomą galite sužinoti sitandgo.lt