Renginių vedėjų būna įvairiausių, bet kyla klausimas kaip išsirinkti tokį kuris nepasidarys gėdos nei sau nei renginio dalyviams. Kuris sugebės suintriguoti, sudominti, prajuokinti, dalyvauti ir t.t.

Pasidalinsime keletą patarimų kaip pasirinkti renginių vedėją. Renginių vedėjai turi savo metodus ir įpročius, tad į juos taip pat atsižvelgsime.

Renginių vedėjo kompetencijos

Renginių vedėjai dažniausia veda tokius renginius kaip:

 • Vestuves
 • Gimtadienius
 • Šimtadienius
 • Išleistuves

Visų pirmą turėtumėte pasiteirauti pasirinkto vedėjo į kokią sritį jis labiau linkęs. Jeigu vedėjas mini visus viršuje esančius renginius lygiai – vedėjas galimai nėra toks kompetentingas kaip, kad norėtųsi.

Profesionalus renginių vedėjas iš anksto stengiasi surinkti kuo daugiau informacijos prieš renginį, nes jis žino, kad tai jam padės geriau pasiruošti.

Keletas patarimų į ką atkreipti dėmesį renkantis vedėją

 1. Pagalvokite kas Jums labiau tinka, vyras ar moteris.
 2. Nuspręskite kiek galite skirti pinigų vedėjo paslaugoms.
 3. Paieškokite rekomendacijų, galbūt Jūsų artimame, patikimų žmonių rate yra puikių rekomendacijų – profesionalaus vedėjo rekomendacijų. Galbūt jie galės suteikti kontaktinę informaciją, sudaryti bent kažkokias gaires kainos segmente.
 4. Sudarykite potencialių vedėjų sąrašą.

Esminiai dalykai, parodantys renginių vedėjo profesionalumą

 1. Ar vedėjas dirbs viso renginio metu ar ribotą laiką?
 2. Ar reikės primokėti dėl papildomų darbo valandų?
 3. Kokia bus programa ir ar vedėjas imlus tokią sukurti?
 4. Ar vedėjas užims vaikus, senyvo amžiaus svečius, bei neformalaus ugdymo ar kitataučius?
 5. Pasiteiraukite vedėjo ar reikalingas avansas ir prieš kiek laiko reikia rezervuoti jo laiką.

Atsakius į šiuos klausimus galite susidaryti bendrą vaizdą ir nuspręsti ar vedėjas yra profesionalus ir ar jis Jums tinka.

Taip pat nebijokite pasiteirauti ar vedėjas turi kažkokios vaizdo medžiagos iš jo darbo patirties, bendraujant su vedėju atkreipkite dėmesį kokia jo dikcija, kaip jis bendrauja įvertinkite vedėjo išvaizdą.

Renginių vedėjo būdo bruožai

Atminkite, renginio vedėjas – tai jūsų svarbios šventės dalis ir galimai vedlys. Tai iš ties svarbi detalė Jūsų šventei. Kaip norit taip, bet paneigti šio fakto neišeis. Vedėjas yra viena pagrindinių detalių renginyje.

Jis turi būti patrauklus akiai, turi mokėti išlaikyti vakaro ritmą, turi turėti gerą humoro jausmą, turi būti energingas, stebinti iškalba ir žinoma turi išmanyti savo darbą.

Jeigu vedėjas nepateikia išsamaus renginio scenarijaus ar neatrodo patikimai – praleiskite jį ir ieškokite toliau.

Pabaigai

Kaip minėta anksčiau, labai geras būdas susirasti patikimą bei profesionalų vedėja yra per pažintis, rekomendacijas. Nėra nieko geriau už žmogaus patarimą kuriuo pasitikite. Dažniausiai būtent tokia informacija būna nuoširdi ir taip galima būti pakankamai ramiai ieškant vedėjo Jūsų renginiui.

Jeigu norite sužinoti daugiau apsilankykite vestuviupartneris.lt