Nors moterys savo spintose laiko dešimtis rankinių, vyrai mados reikmėms yra tikri minimalistai. Be estetikos, vaikinai pirmiausia vertina komfortą, funkcionalumą ir klasiką.

Kiekvieno vyro garderobe neturėtų trūkti stilingų ir praktiškų aksesuarų. Vienas jų neabejotinai yra vyriška rankinė. Kaip turėtumėte ją pasirinkti? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Vyriška odinė rankinė yra puikus pasirinkimas nesenstančio prašmatnumo mėgėjams, ieškantiems efektyvaus būdo visada turėti po ranka būtiniausius daiktus

Darbui galima pasirinkti portfelį, rankinę per petį arba elegantišką nešiojamojo kompiuterio krepšį. Portfelis geriausiai tinka susitikimams su klientais. Deja, per daug daiktų ten nesutalpinsite, tačiau jo elegancija ir paprastumas puikiai pabrėš stilių, ypač kai apsivilksite verslo stiliaus kostiumą. Kita vertus, rankinė per petį puikiai tinka kasdienai. Geriausia pasirinkti juodos arba rudos odos modelį. Tada pasirinktas krepšys puikiai tiks tiek prie elegantiško verslo stiliaus, tiek prie laisvalaikio rūbų.

Ieškant tinkamos vyriško stiliaus rankinės kasdienai, verta atkreipti ypatingą dėmesį į diržo ilgį ir rankenų valdymą, nes tai turi įtakos patogumui. Vyriškoje odinėje rankinėje taip pat turėtų būti pakankamai skyrių, kad tilptų visi daiktai, kuriuos esate įpratę nešiotis su savimi.

Vyriški krepšiai gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų. Populiariausios yra natūrali oda, stora medvilnė arba sintetinis audinys.Labiausiai ilgaamžiai ir atsparūs krepšiai yra pagaminti iš odos. Sąmoningi gamintojai naudoja patvarią odą, apdorotą specialiais impregnavimais, apsaugančiais ją nuo drėgmės ir purvo. Odinius krepšius lengva valyti, jie atrodo gražiai ir elegantiškai.

Dažnai vyrauja dvi pagrindinės formos – horizontali ir vertikali. Vertikalios puikiai tinka nešti nedidelį daiktų kiekį, dažniausiai jos turi daug papildomų kišenių. Šios vyriškos odinės rankinės labai dažnai naudojamos nešiojant planšetinius kompiuterius ir nešiojamuosius kompiuterius. Horizontalūs krepšiai yra universalesni.