Norint užtikrinti saugų vairavimą kelyje, labai svrbų vaidmenį atlieka automobilio valytuvai. Svarbu žinoti, kad bosch valytuvai turi būti keičiami kas šešis mėnesius, nes tinkama jų priežiūra yra švarumo, saugumo ir gero priekinio stiklo matomumo garantas. Jei laikysitės trijų pagrindinių stiklo priežiūros patarimų, galite žymiai pailginti ne tik valytuvų, bet ir paties priekinio stiklo tarnavimo laiką.

Valytuvų kokybę ir būklę reikia reguliariai tikrinti.

Štai į ką reikia atsižvelgti:
Įtrūkimai yra signalas, kad valytuvai susidevėję.
Cheminės medžiagos, kelių dulkės gali lengvai prilipti prie valytuvo guminio paviršiaus, nešvarumai trinami į stiklą, taip yra galimybė atsirasti mikroplyšiams ir stiklo pažeidimams.
Gumos plyšimas yra guminio elemento atlaisvinimas iš šepetėlio laikiklio, tokiu būdu sukuriant būdingą „sprogimo“ garsą įjungus valytuvus.

Būtina užtikrinti, kad langų skysčio talpykloje visada būtų skysčio. Neleiskite šepetėliams valyti langą sausai.
Gumos susidėvėjimą gali sukelti tiesioginiai saulės spinduliai arba dideli temperatūros svyravimai. Taigi valytuvų guma gali prarasti guminių elementų elastingumą, jie tampa kieti ir sausi. Tai savo ruožtu lemia netolygų priekinio stiklo valymą, taip pat jo įbrėžimus.

Ledo gramdikliai ir valymo įranga gali sugadinti ir sulenkti guminius elementus, todėl valytuvų šepetėlių veikimas tampa neefektyvus;

Šaltis, gali sugadinti valytuvų šepetėlių kraštus ir taip sumažinti valytuvo šlavimą. Šaltuoju metų laiku, norint išvengti tokių nemalonumų, kaip prie stiklo sušalę valytuvai, ilgalaikio stovėjimo metu šepetėlius rekomenduojama nuimti arba sulenkti. Pašalinkite sniegą ir ledą nuo automobilio langų. Nepamirškite prieš įjungdami išvalyti priekinį stiklą nuo ledo ir sniego, taip pat pašalinti jį iš valytuvų.

Norint praailginti jų tarnavimo laiką, reikia reguliariai valytuvus valyti.
Norėdami išvalyti valytuvų šluoteles, naudokite nešlifuojančias valymo priemones arba automobilio stiklo tirpiklius valant minkštu skudurėliu arba medvilniniu tamponu.

Pašalinkite sniegą ir ledą nuo automobilio langų. Nepamirškite prieš įjungdami išvalyti priekinį stiklą nuo ledo ir sniego, taip pat pašalinti jį iš valytuvų.