Pirmą kartą susidūrus su nestandartinės įrangos ar mašinų gabenimo problema, ne visada aišku, kokie kroviniai yra dideli ir negabaritiniai, taip pat kuo skiriasi jų gabenimas.

Organizuojant sunkiasvorių krovinių gabenimą, atsižvelgiama ir į objekto svorį kartu su transporto priemone. Ši charakteristika yra viena iš svarbiausių. Daugelio greitkelių ir gyvenviečių kelio danga yra sukurta mažam maksimaliam apkrovimui. Todėl gabenimo maršrutas yra kuriamas atsižvelgiant į sunkiasvorių transporto priemonių leidimus.

Nestandartiniai didelio dydžio ir svorio daiktai yra per dideli gabenti konteineriuose ar uždarose transporto priemonėse. Be tinkamų įrankių ir įrangos bandymas gabenti didelius krovinius bus nesėkmingas.
Sunkiasvorių krovinių gabenimas gali kelti pavojų kitiems eismo dalyviams, Todėl pervežimą gali atlikti tik profesionalūs šios srities specialistai.

Jums nereikės jaudintis dėl krovinio pakrovimo, iškrovimo, tvirtinimo ir lydimųjų dokumentų paruošimo – visus darbus atliks įmonės specialistai log-net.lt

Saugus ir teisėtas sunkiosios įrangos gabenimas reikalauja daug planavimo ir paruošimo. Tokių krovinių gabenimui reikalingas specialus valdymas, optimizuotas maršutas ir papildomi leidimai dėl dydžio ir svorio važiuoti visais keliais.

Šis procesas, turi daug subtilybių ir teisinių ypatumų. Transporto įmonė yra atsakinga už krovinio palydą, teisinės paramos teikimą, saugumo užtikrinimą, gabenamos medžiagos vientisumo palaikymą.

Vežant būtina užtikrinti, kad būtų įvykdyti šie pagrindiniai punktai:
kompetentingai nustatytas maršrutas. Jis turėtų būti sudarytas optimaliai, patogiai ir prieinamai, kad padėtų optimizuoti išteklius, sumažinti degalų sąnaudas;
pasirinkta tinkama transporto priemonė. Reikalaujama atsižvelgti į gabenimo atstumą, keliamąją galią, gabenamų produktų klasę;
kompetentingai parengta teisinė dokumentacija, gauti atitinkami leidimai.

Kiekvienas su tuo susijęs darbuotojas, ypač vairuotojai, dalyvauja išsamiuose mokymuose, nuolat atnaujina savo žinias ir tobulina kvalifikaciją. Kreipdamiesi į transporto ir logistikos įmonės darbuotojus, galite būti tikri, kad produktai bus pristatyti laiku, kad bus laikomasi jų vientisumo ir saugumo.