Vanduo – tai gyvybės šaltinis, kuris yra būtinas kiekvienam iš mūsų. Labai svarbu yra gauti pakankamą kiekį vandens tiek namuose, tiek darbe. Atsižvelgiant į tai, kad vanduo biurams yra tiekiamas skirtingais būdais, šiame straipsnyje aptarsime geriausią iš jų – įrenginiai, pritvirtinti prie vandentiekio.

Ekonomiškumas

Įrenginiai, kurie yra pritvirtinti prie vandentiekio – yra vienas iš ekonomiškiausių būdų tiekti vandenį biuro darbuotojams. Atsižvelgiant į tai, kad ofisuose per savaitę yra suvartojami apie 5 vandens buteliai, galima daryti išvadą, kad tai yra gana brangus malonumas.

Į tokį vandens tiekimo būdą reikėtų įskaičiuoti butelių pristatymą, įrengimą, išlaikymą bei kitas išlaidas, kurios išvaisto tam tikrą dalį įmonės biudžeto. Naudojant įrenginius, kurie yra pritvirtinti prie vandentiekio tokių problemų nėra.

Papildoma apsauga

Taip pat reikėtų pabrėžti, kad tiesioginio vandens tiekimo sistemoms ne tik reikia mažiau išlaidų bei priežiūros, o tuo pačiu chemikalų.

Kadangi jie yra naudojami butelių bei kitos taros apdorojimui, pasirinkus kitą vandens sistemą, galima išvengti nuodingų chemikalų patekimo į žmogaus organizmą. Ne mažiau svarbus aspektas tai, kad tai padeda sumažinti bakterijų populiacijos atsparumą cheminėms medžiagoms.

Bakterija „Pseudomonas Aeruginosa“

„Pseudomonas Aeruginosa“ bakterija maitinasi butelių sistemos komponentais, taigi sukelia pavojų žmogaus organizmui. Ji patenka į butelių sistemą keitimo metu, kai atsiranda sąlytis su oru ir rankomis. Taigi norint išvengti šios bakterijos patiekimą į žmogaus organizmą, geriau yra atsisakyti butelių sistemos.

Inovatyvios atšaldymo technologijos

Geriausias sprendimas susidoroti su sąlyčio su oru problema yra pasinaudoti inovatyviomis vandens atšaldymo technologijomis tokiomis kaip „Dry Chill“ ir „Direct Chill“. Jos atšaldo vandenį be sąlyčio su oru bei praleidžia jį pro izoliuotą aliuminio bloką. Tokiu būdu galima apsaugoti organizmą nuo nepageidaujamų bakterijų bei išlaikyti aukščiausią vandens kokybę.

Skonis

Kalbant apie vandens skonį, įrenginiai, pritvirtinti prie vandentiekio integruoti kartu su inovatyviais filtrais yra puikus sprendimas, kurie padės išspręsti problemą su blogu vandens skoniu.

Dažniausiai yra naudojami anglies, membranos filtrai kartu su UV valymo sistema, kurie puikiai išvalo vandenį nuo kitų komponentų.

Socialinė atsakomybė

Dauguma įmonių palaiko tvarumą bei užsiima socialinės atsakomybės akcijomis. Vienas iš būdų palaikyti planetos tvarumą yra naudoti mažiau plastiko, kuris teršia aplinką. Jis dažnai patenka į vandenį, kurį geria visi žmonės, taigi moksliškai įrodyta, kad žmogus suvalgo apie 4 gramus plastiko kiekvieną savaitę.

Atsižvelgiant į tai, kad plastiko dalelės yra inertiškos bei netirpsta vandenyje, jas yra sunku pašalinti cheminių medžiagų pagalba. Tokiu atveju, norint išspręsti šią problemą, yra rekomenduojama valyti vandenį visų pakopų filtrais. Tada bus sumažintas plastiko dalelių skaičius vandenyje.

Neribotas vandens kiekis

Pasitelkus vandens įrenginių, kurie yra prijungti prie vandentiekio pagalbą, galima pamiršti apie vandens kiekio ribojimus bei prastą pajėgumą.

Šie prietaisai suteikia galimybę neribotai gerti vandenį, kadangi prie centrinio vandens tiekimo jungiamos sistemos tampa neišsenkančių švaraus geriamojo vandens šaltiniu. Tai yra taupus bei patogus būdas, aprūpinti visus darbuotojus švariu vandeniu.

Apibendrinant
Straipsnyje aptarėme įrenginių, pritvirtintų prie vandentiekio naudas bei privalumus. Taigi, matome, kad tai yra ekonomiškas, inovatyvus bei saugus sprendimas, kuris leis tiekti vandenį viso biuro ar ofiso darbuotojams.