interneto puslapiu kurimasKetinate ieškoti specialistų, kurie sukurtų internetinę svetainę, tačiau nežinote kiek viskas jums kainuos? Internetinių puslapių kūrimas pasižymi tuo, jog kiekvienas klientas specialistams moka skirtingą sumą. Kaina priklauso nuo daug ko. Pavyzdžiui, jeigu jūs užsakote labai paprastą interneto svetainę, kurioje bus viso labo keli puslapiai, tai logiška, kad toks tinklapis jums kainuos pigiau nei užsisakant kažkokios sistemos sukūrimo paslaugas. Matote, yra didžiulis skirtumas tarp kūrimo ypatumų. Jeigu interneto svetainė kuriama tiesiog įdiegiant vieną iš populiariausių turinio valdymo sistemų, tai tokio tinklapio sukūrimo kaina bus viena mažiausių. Tačiau programavimo atveju t.y. jeigu tinklapis programuojamas nuo nulio, paslaugų kaina išauga gerokai.

Svetainių kūrimas, anot specialistų, kiekvienam klientui kainuoja skirtingą sumą, tačiau taip pat siūloma nepamiršti, kad ir terminai dažniausiai būna skirtingi. Aiškiau kalbant, nėra taip, kad kiekvienam klientui svetainė sukuriama per tą patį laikotarpį. Net jeigu imtume dvi vienodo tipo svetaines, kurios kuriamos naudojant populiariausias turinio valdymo sistema, vis tiek trukmė gali būti skirtinga. Ji gali skirtis dėl to, jog vienam tinklapiui bus būtina kurti unikalų dizainą, o kitas klientas galbūt norės pigesnio varianto ir rinksis šabloninį. Taip pat reikia paminėti, kad interneto svetainių kūrimo kainos priklauso ir nuo dizaino pasirinkimo. Jeigu dizainas turi būti unikalus, tai tuomet mokama didesnė suma, tačiau jeigu pasirenkamas dizaino šablonas, tai tuomet suma už paslaugas padidėja viso labo keliomis dešimtimis eurų.

Jeigu jums reikia paprastos interneto svetainės, tai už ją tikrai nereikės mokėti tūkstančių eurų. Tuo labiau, jeigu ji bus kuriama su viena populiariausių turinio valdymo sistemų, tai kaina bus numatyta iš anksto ir ji nebus didelė. Tačiau, turėkite galvoje, kad turintiems kažkokių idėjų ir norintiems, jog specialistai sukurtų unikalią interneto svetainę nuo nulio, tuomet teks mokėti žymiai didesnę sumą. Paslaugų kainos dažniausiai nustatomos pagal tai, kiek laiko trunka visi darbai. Kuo greičiau viskas atliekama, tuo mažesnė paslaugų kaina taikoma. Žinoma, visi paslaugų įkainiai nustatomi iš anksto, o apmokėjimo tvarka derinama su kiekvienu klientu atskirai.