greitieji kreditai visa paraKetinantiems skolintis internetu dabar yra gerų žinių – greitieji kreditai visą parą neišduodami, tačiau jie dabar išduodami ypač mažomis palūkanomis. Skolintis leidžiama netgi keturženkles sumas kelių metų terminui. Ieškantiems kaip tik tokių pasiūlymų, tiesiog reikėtų pasižiūrėti kokias akcijas siūlo greitųjų paskolų bendrovės. Internetu pasiskolinti kelių tūkstančių eurų sumą yra gana lengva tiems, kurie gauna nemažas pajamas. Tačiau, ir mažesnes pajamas gaunantys asmenys gali skolintis gana dideles sumas. Viskas priklauso nuo pasirinkimo. Jeigu domina greitieji kreditai, tuomet iš pradžių vertėtų įvertinti savo mokumo galimybes.

Greitieji kreditai visą parą įprastai nėra išduodami – jie išduodami tik dienos metu. Tačiau nakties metu vartotojams leidžiama teikti paskolų paraiškas. Kreditoriai nakties metu jas dar ir analizuoja bei pateikia atsakymus dėl kreditavimo. Norintiems gauti greitąjį kreditą, siūloma nuodugniai analizuoti kreditorių nurodytas skolinimosi sąlygas. Ne visur jos yra labai palankios. Kai kurie paskolų teikėjai labai griežtai vertina klientų mokumą. Pamačius, kad asmuo anksčiau turėjo neįvykdytų įsipareigojimų, dažniausiai tokias paraiškas skolintojai atmeta. Kaip bebūtų, greitieji kreditai nėra išduodami apskritą parą, tačiau paraiškas tuo metu vis tiek galite teikti.

Vertinant savo mokumo galimybes, iš pradžių verta atsižvelgti į savo turimus įsipareigojimus. Pagal juos galima apskaičiuoti kokią dalį pajamų kas mėnesį reikia skirti įsipareigojimų dengimui. Jeigu jūsų bendros paskolos įmokos sudaro 40 proc. pajamų, tuomet naujos paskolos gauti negalėsite. Tai yra reikalavimas, kuris irgi nurodytas atsakingo skolinimo principuose.

Ieškantiems paskolų bendrovių, kurios skolina pinigus, verta pasižiūrėti į akcijas, kurių metu dalinamos nemokamos paskolos. Trumpai tariant, kai kurie asmenys gali skolintis visiškai nemokamai – nemokant palūkanų bei kitų mokesčių. Aišku, nemokamas terminas nėra labai ilgas ir jis dažniausiai siekia apie tris ar šešis mėnesius. Tokiam periodui nemokamai skolina kelios Lietuvoje veikiančios finansų įstaigos.

Kaip bebūtų, nors greitieji kreditai visą parą negali būti suteikiami, yra ir kitų draudimų. Pavyzdžiui, bedarbiams asmenims, kurie negauna jokių pajamų, irgi negalima išduoti jokių vartojimui skirtų paskolų. Plačiau pasidomėkite apie visus reikalavimus, nes jų yra gerokai daugiau.