Ūselių šalinimas – vienas iš aktualiausių plaukų šalinimo būdų šiais laikais. Vis daugiau žmonių renkasi pašalinti nereikalingus kūno plaukelius ilgam laikui ar net visam gyvenimui, taip panaikinant būtinybę nuolatos skustis ar atlikti kitas trumpalaikes depiliacijos procedūras.

Ko gero populiariausi rinkoje metodai galintys atlikti tokį dalyką yra elektroepiliacija ir lazerinė depiliacija. Abi šios metodikos yra visiškai skirtingos, tačiau pasiekti galima labai panašių rezultatų.

Šiame straipsnyje, galų gale atsakysime į klausimą kas geriau, plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje ar elektoepiliacijos būdas ir pasigilinsime į abi šias metodikas kiek plačiau.

Elektroepiliacijos metodika ir ūselių šalinimas jos pagalba

Elektroepiliacija arba kitaip fotoepiliacija yra vienintelis kliniškai patvirtintas metodas galintis plaukelis nuo tam tikros kūno vietos pašalinti visam gyvenimui.

Jei esate tas žmogus kuriam glotnus kūnas – aukščiausias prioritetas, tuomet elektroepiliacija yra būtent jums. Nesvarbu ar kalba eina apie jau minėtą ūselių šalinimą, pažastų, bikinis srities, kojų ar rankų plaukų epiliaciją, profesionalus specialistas jums padės ir vėl mėgautis savo kūnu.

Priešingai nei sklando daugelis mitų, ši procedūra yra visiškai saugi ir neskausminga, o jeigu pasirinksite ir tinkamą studiją tokiai procedūrai atlikti tuomet labai paprastai ir greitai galite atsikratyti nereikalingų plaukelių visam gyvenimui.

Tiesa, tam tikras pasiruošimas iš jūsų pusės, vis tiek čia bus reikalingas. Būtina saugokite savo odą bent porą savaičių prieš procedūrą, t.y. Nesilankykite soliariumuose ir nesideginkite tiesioginėje saulėje ir nenaudokite dirbtinio įdegio kremų.

Prieš pat procedūra, būtina pasitrumpinkite plaukelius bent iki 5mm. Plačiau apie viską papasakos, procedūrą atliekantis specialistas.

Kūno plaukų šalinimas lazerio dėka

Kaip ir elektroepiliacijos atžvilgiu, tokią procedūrą galima rinktis kaip būdą pašalinti plaukelius ilgam laikui. Nors čia jie nėra pašalinami apskritai visam gyvenimui, verta žinoti, jog juos laisvai galima panaikinti 1-2 metų laikotarpiui.

Savaime suprantama, čia pagrindinį darbą atliks nereikalingus plaukelius galintis pašalinti lazeris. Jo pagalba galima pašalinti nereikalingus plaukelius nuo bikini zonos, pažastų, rankų, kojų ar atlikti jau minėtą ūsiukų depiliaciją.

Pasirūošimas turėtų būti toks pat: odos saugojimas ir plaukelių patrumpinimas. Tokiu būdu, be jokių problemų galės veikti plaukų šalinimo lazeris.

Kuris metodas jums bus geresnis?

Tiek plaukų šalinimas lazeriu, tiek elektroepiliacijos būdu turi privalumų ir trūkumų, kurie skiriasi kiekvienam asmeniui. 

Skirtumai tarp jų pirmiausia priklauso nuo intensyvumo, saugumo, sąnaudų ir pastovumo. Abi priklauso nuo šviesos arba elektros, kad visam laikui pažeistų jūsų plaukų folikulus, kad plaukai neaugtų. 

Kai sekundės dalį mirksi šviesa arba elektros srovė, plaukų šalinimo lazeriu aparatas gali sunaikinti melaniną plauko folikule ir svogūnėlyje. 

Dėl melanino padėties plauko folikuluose tai užtikrina didžiausią ilgalaikį tokio plaukų šalinimo laipsnį. Štai čia pradeda ryškėti skirtumai tarp jų: nors daugelis moterų mano, kad gydymo tvarumas yra vertas gydymo kainos, tai gali būti tinkama ne visoms.

Parengta pagal elektroepiliacija.lt