Ketinate pirkti naujus šviesos efektus ir galvojate kokius įrenginius pasirinkti šį kartą? Jeigu atnaujinate įrangą, siūloma pirmiausia dairytis į judančias galvas. Tai įrenginiai, galintys skleisti įvairių spalvų šviesos efektus įvairiais kampais. Tai būtų geriausias pasirinkimas naktiniams klubams, DJ‘ams, muzikantas bei renginių organizatoriams. DMX galvos internetu parduodamos pigiau, tačiau aišku – ne visose vietose. Apie šių įrenginių įsigijimą turite žinoti tai, kad kuo jie yra modernesni, tuo daugiau jie kainuos. Judančias galvas reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į patalpų plotą, kuriose šie įrenginiai bus naudojami. Dažniausiai šie šviesos efektai prijungiami prie DMX valdiklio. Galima naudoti kelis įrenginius, juos pritaikant įvairaus dydžio patalpose. Tiesa, kainos skiriasi dėl kelių priežasčių.

Brangiausios DMX galvos gali kainuoti netgi kelis šimtus eurų.

Būtina žinoti, kad šie šviesos efektai turi būti pasirenkami atsižvelgiant į jų galimybes. DMX galvos gali skleisti kelių spalvų šviesos efektus. Tai dažniausiai yra LED technologija paremti lazeriai. Šios galvos gali skleisti kelių skirtingų spalvų lazerius vienu metu. Jų spinduliavimo kampas gali būti statinis arba kintantis. Tai reiškia, kad DMX galvos naudojamos norint, jog šviesos efektai judėtų rotaciniu būdu pagal muzikos ritmą. Ne veltui pradžioje minėta, kad šie įrenginiai dažniausiai pasirenkami tais atvejais, kuomet vyksta renginiai naktiniuose klubuose.

DMX galvos yra vienas dažniausių pasirinkimų naktiniuose baruose, klubuose bei įvairių koncertų metu. Taipogi šie įrenginiai tinkami ir kitų renginių metu. Jeigu galvojate apie šių įrenginių įsigijimą, tai labiausiai reikėtų atsižvelgti į internetinių muzikos prekių parduotuvių pasiūlymus. Jie pateikiami tiek pagal mažiausias kainas, tiek ir pagal įrenginių galimybes.

DMX galvos gali skleisti ne tik lazerius, bet ir tradicinius šviesos efektus.

Priklausomai nuo įrenginio pasirinkimo, būtina žinoti, kad kai kurios DMX galvos skleidžia ne lazerius, o tiesiog šviesos spindulius. Šiuose įrenginiuose dažniausiai yra LED lemputės, kurios skleidžia norimos spalvos šviesą. Pati galva pasižymi tuo, jog jos judėjimo kryptis ir spindulio kampas gali būti kintantis. Žinoma, renkantis pigiausius įrenginius, nereikėtų tikėtis, kad jie bus modernūs bei universalūs.

Kiek didesnę sumą galintys skirti pirkėjai turėtų rinktis būtent universalesnius įrenginius, nes vis dėlto – tokios DMX galvos yra kur kas kokybiškesnės bei tie pigūs šviesos efektus skleidžiantys įrenginiai. Internetinės muzikos prekių parduotuvės šiuo metu pirkėjams siūlo platų asortimentą. Jame rasite tiek brangesnius, tiek ir pigesnius įrenginius, kurie skleidžia vis kitokius šviesos efektus.

Kas liečia šviesos efektų įsigijimą, tai būtina žinoti, kad DMX galvos turės būti prijungiamos prie valdikio. Jeigu perkate šiuos šviesos efektus, tai būtinai pasižiūrėkite ar perkami įrenginiai turi reikiamas jungtis, jog nebūtų taip, kad prie jūsų turimo seno valdiklio jų nebus galima prijungti.

Visos DMX galvos, pasak ekspertų, turi būti perkamos tik iš tokių vietų, kurios gali pasiūlyti kokybiškus įrenginius su garantija. Jeigu ketinate bandyti išvengti išlaidų renkantis neaiškius pardavėjus, tai nemaža tikimybė, kad jie jums įkiš prastos kokybės šviesos efektus, kurių paskui negalėsite grąžinti. Perkant DMX galvas ir kitus įrenginius, įsitikinkite, kad taikoma pinigų grąžinimo garantija.