Daugeliui iš mūsų apšvietimas yra mūsų interjero antrinis planas. Taip nutinka, kai galvoji apie tai kaip apie utilitarinę kambario detalę, o ne apie tai, kas suteikia estetinės vertės. Kai tai bus padaryta teisingai, apšvietimas yra negrąžintas elementas, kuris pakelia jūsų dizainą į kitą lygį. Mūsų pagrindinis apšvietimo vadovas suteikia jums visą informaciją, kurios jums reikia, kad be jokių pastangų apšviestumėte kiekvieną savo namų kambarį. Perskaitykite šiuos patarimus ir laikykite juos po ranka. Niekada negali žinoti, kada gali tekti patobulinti esamą apšvietimą namuose arba sukurti naują išdėstymą nuo nulio.

Viena dažniausių apšvietimo klaidų, kurias daro žmonės, yra prielaida, kad įrengiant kambarį pakaks vieno tipo apšvietimo – ypač bijo pridėtinių išlaidų. Iš tikrųjų apšvietimas geriausiai veikia, kai jis naudojamas sluoksniais. Reikia atsižvelgti į tris pagrindinius patalpų apšvietimo tipus, ir idealiu atveju kiekviename kambaryje bus visi. Jie yra:

Aplinkos: taip pat žinomas kaip bendras apšvietimas, aplinkos šviesa užpildo didžiąją kambario dalį ir leidžia saugiai judėti. Dažniausiai jis gaunamas iš įleidžiamo apšvietimo, bėgių apšvietimo ar ant sienos pritvirtintų armatūros.

Akcentas: akcentinis apšvietimas naudojamas tam tikram židinio taškui, pavyzdžiui, sienos meno kūriniui, paryškinti. Vaizdo žibintai, ant sienos pritvirtinti armatūra ar bėgių apšvietimas yra įprasti, o šviesos diodai dažnai naudojami šioms funkcijoms, kad būtų užtikrintas nuotaikos apšvietimas.

Užduotis: kaip rodo pavadinimas, užduočių lemputės naudojamos jums padėti atlikti tam tikrą funkciją. Tai gali būti viskas, pradedant stalinėmis lempomis ir pakabinamais žibintais, kabančiais virš virtuvės salos.

Tinkamas apšvietimas tikrai gali padaryti jaukų kambarį ar net jį sugadinti. Gerai atlikus šviesos įrengimo darbus, tai suteikia puikią atmosferą. Jei esate pasirengęs pakelti savo apšvietimą į kitą lygį, esate tinkamoje vietoje. Jei vis dar ieškote specialistų pagalbos, kreipkitės į juos Vilniuje ir gausite geriausius patarimus.