Vienas iš populiariausių serialų, kuris užkariavo viso pasaulio širdis tai ,,Vampyro dienoraščiai”. Jis yra sukurtas remiantis amerikiečių rašytojo L. J. Smith romanu. Šis serialas yra ypač aktualus tiems žmonėms, kurie yra fantastikos bei siaubo elementų mėgėjai. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime apie ką yra serialas ,,Vampyro dienoraščiai” bei trumpai pristatysime serialo herojus.

Siužeto linija

Pagrindinė serialo herojė yra jauna mergina vardu Elena Gilbert, kurios tėvai tragiškai žūna automobilio avarijoje. Ji lieka viena su savo jaunesniu broliu Džeremiu, kurie persikraustė gyventi į naują miestelį pas gimines.

Jiems yra labai sunku toliau gyventi be tėvų, gyvenimas tapo tikrai sunkesniu. Nežiūrint į tai, Elena yra stipri, tvirta mergina, pasižyminti sumanumu, taigi drąsiai bando prisitaikyti prie naujos gyvenimo aplinkos bei mokyklos. Ji susiranda daug draugų, taigi atrodo, kad gyvenimas krypsta į gerąją pusę.

Tačiau siekdamas nuslėpti savo sielvartą dėl tėvų žūties, mergina po truputį pradeda vis mažiau bendrauti ir užsidaro viduje, kol galiausiai jos brolis ir geriausia draugė tampa vienintelis tvirtas ramstis.

Netikėta pažintis

Atėjus naujiems mokslo metams, į Elenos klasę prisijungia paslaptingas vaikinas Stefanas, kuris pavergė visų merginų širdis. Jis yra be galo žavingas, savimi pasitikintis, bet tuo pačiu labai paslaptingas vaikinas.

Tarp Stefano ir Elenos labai greitai susiformuoja tarpusavio simpatija, nors mergina vis dar turi tam tikrų dvejonių dėl jo keisto, kartais pasireiškiančio elgesio.

Ji supranta, kad kažkas čia ne taip, o nuojauta nuolat kužda būti atsargesniais. Po kiek laiko pradeda aiškėti paslaptis, kurią Stefanas visomis išgalėmis stengiasi slėptis, jis -ne žmogus, o vampyras.

Džeremis

Kalbant apie Džeremį, buvęs pakankamai ramus ir išmanus vaikinas, sunkiausią savo gyvenimo laikotarpį pradeda tverti susidedamas su pavojinga publika ir narkotikais, taip siekdamas pamiršti visus pastarųjų metų įvykius. Vaikinas pradeda vartoti narkotikus, o tai priveda prie to, jog jį palieka jo mergina.

Taigi, matome, kad šis serialas yra tikrai nenuobodus, jame nuolat vyksta dinamiškumas, siužeto linija tampa vis labiau komplikuota. Kas gi bus toliau galima sužinoti pažiūrėjus šį mistinį serialą.

Serialas palaipsniui sėkmingai kuria ir įtraukia žiūrovus į komplikuotas siužetines linijas, dinamiškus ir vis besikeičiančius veikėjų tarpusavio santykius, veiksmą, išdavystes ir t.t. Žodžiu, net ir didžiausi populiarių serialų skeptikai čia ras tai kas jiems patinka.

Pagrindiniai aktoriai

  • Elena Gilbert (akt. Nina Dobrev) – pagrindinis serialo vaidmuo teko patyrusiai serialų aktoriai Ninai Dobrev. Elena Gilbert – stipri ir protinga mergina, turinti natūralaus žavesio.
  • Džeremis Gilbertas (akt. Steven R. McQueen) – Elenos brolis ir taip pat vienas iš svarbiausių serialo veikėjų. Pradžioje Džeremis – kvaišalus vartojantis penkiolikmetis jaunuolis, besistengiantis pamiršti skaudžius, tėvų netekties įvykių.
  • Stefanas Salvatorė (akt. Paul Wesley) – mįslingas naujokas Mistikfolso mokykloje, kurioje mokosi Elena ir Džeremis. Jis – charizmatiška, geros širdies asmenybė, tačiau tuo pat metu – atsargus, per daug neprisileidžiantis kitų žmonių prie savęs.
  • Deimonas Salvatorė (akt. Ian Somerhalder) – galima sakyti, jog jis – pagrindinis serialo antagonistas, turintis savo tikslus ir beatodairiškai jų siekiantis. Čia jis nebijo ir manipuliacijos, ir kitų išnaudojimo, o kartais tiesiog tiesmukos apgavystės.

Apibendrinimas

Taigi, straipsnyje trumpai aptarėme apie ką yra serialas ,,Vampyrų dienoraštis” bei pristatėme pagrindinius serialo herojus. Šis serialas puikiai tiks tiems, kurie yra mistikos bei fantastikos mėgėjai bei mėgsta stebėti kaip gali pasikeisti herojų likimai per kelias minutes.

Serialą ,,Vampyro dienoraščiai” galite peržiūrėti kinų platformoje filmai.life